Deloitte Eğitim Vakfı Burs Duyurusu

Deloitte Eğitim Vakfı Burs Duyurusu

deloitte-egitim-vakfi

Deloitte Eğitim Vakfı burs başvuruları başladı.

Bursu işbirliği içersinden olduğumuz üniveristelerin ilgili bölümlerinde (İşletme, İktisat, Endüstri ve Bilgisayar ve İşletme Mühendisliği) bölümlerinde okuyan öğrencilere vermekteyiz. Bu üniversiteleri sıralamak gerekirse; Boğaziçi Üniversitesi, ODTÜ, İTÜ, Galtasaray, İstanbul Üniversitesi, Sabancı ve Dokuz Eylül.

Bu okullara kayıt yaptırmış olan öğrencilerin kendi okullarının burs ofislerine başvurmaları gerekmektedir.

Yüksek Lisans alanında burs verilecek bölümler:

  • MBA,
  • İşletme ve Finans Alanındaki Yüksek Lisanslar,
  • Endüstri Mühendisliği ve Endüstri Liderleri Programı

Bursa sadece hazırlığı doğrudan atlamış olan birinci sınıf öğrencileri başvurabilirler. Hazırlık okuyarak 1. sınıfa geçen ve belirtilen bölümlerin ara sınıflarında okuyan öğrencilerimiz bu bursa başvuramazlar.

Burs Alma Şartları:

Burs başvurusu için aşağıda yer alan şartları sağlıyor olmak yeterlidir.

  • T.C. Vatandaşı olmak
  • Atatürk İlke ve Devrimlerine bağlı olmak
  • Deloitte Eğitim Vakfı tarafından belirlenen üniversite ve lisans programlarını kazanmış olmak
  • Malvarlığı ve gelir durumuna göre maddi desteğe ihtiyacı olmak, kazanç getiren herhangi bir işte çalışmamak, başka yerden maaş, ücretin yanı sıra üniversitelerce ve kamu kuruluşlarınca verilenler haricinde özel kuruluşlardan burs almamak

Burs kazanmak için belirlenen üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan ve değerlendirmeye uygun bulunan öğrenciler görüşmeye çağırılmaktadır. Aday görüşmeleri Deloitte yöneticilerinden oluşan 7 kişilik bir Burs Komitesi tarafından gerçekleşmekte olup, görüşmede başarılı olan adaylar burs almaya hak kazanmaktadırlar.

Deloitte Eğitim Vakfının verdiği burslar, öğrencilerin eğitim hayatı boyunca ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli tutardadır ve 12 ay boyunca sürmesi sebebiyle devamlılığı olan bir niteliktedir. Hedefimiz gerek kişisel gelişim eğitimleri gerekse Mentorluk, Staj Programımız sayesinde bu gençleri geleceğin Türk iş dünyasının liderleri olarak yetiştirmektir

Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.